Безпека закладу

Охорона закладу "Тривожна кнопка"  здійснюється "Муніципальною охороною" за рахунок бюджетних коштів.

Нормативні документи

З метою попередження  злочинності та правопорушень серед неповнолітніх дітей у закладі , повідомляємо  що  тримати зв'язок особисто з начальником сектору ювенальної превенції Харківської районної поліції № 1, майором поліції Артемієм Володимировичем Коноваловим

за тел. 097-940-77-52 або 095-808-15-35.

«Абетка безпеки» від ДСНС

Для дітей розроблено інтерактивний онлайн-урок із мінної безпеки за участі пса Патрона та Монатіка.
Тривалість уроку: 15 хвилин.
Уроки розділені на два рівні: для початкової школи і для старшої та середньої; насичені цікавими завданнями, мультиками і відео. Необхідно зареєструватись і продовжити навчання:

Для продовження навчання необхідно перейти за посиланням: для початкової школиі для старшої та середньої.
Під час уроку учні дізнаються як визначати та розпізнавати вибухонебезпечні предмети; де вони можуть приховуватись; які маркувальні знаки попереджають про них; що робити, якщо побачив міну чи боєприпас.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій з метою підвищення рівня обізнаності населення щодо правил поведінки в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру розробила примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту «Увага всім» та «Повітряна тривога».
Крім того, ДСНС проведено роботу з розроблення іншої актуальної інформації, що може бути використана населенням під час війни:
- брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»;
- рекомендації щодо дій населення в умовах надзвичайної ситуацій воєнного характеру;
- інформація про організацію укриття населення під час надзвичайних ситуацій у фонді захисних споруд цивільного захисту;

ЮНІСЕФ спільно з Державною службою надзвичайних ситуацій, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Нацполіцією підготували серію освітніх відеоз песиком Патроном про ризики тих вибухонебезпечних предметів, які можна зустріти на території України, де велись бойові дії.
Пам'ятайте головне правило — побачили підозрілий предмет: Не підходь! Не чіпай! Телефонуй 101!

Веб-простір безпеки
 Веб-сайт«Веб-простір безпеки»створений у рамках спільного проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні з Державною службою України з надзвичайних ситуацій для інформування дітей про ризики та загрози, пов’язані з вибухонебезпечними предметами, а також щодо правил безпечної поведінки в інших надзвичайних ситуаціях, містить методичні інструменти для проведення уроків з безпеки життєдіяльності вчителями та іншими працівникам освіти.