Наш заклад

Як нас знайти

Наші досягнення                                                                                               Обдаровані діти

Історія закладу                                                                                              Музеї закладу

Центр дитячої та юнацької творчості №3 Харківської міської ради є комплексним закладом позашкільної освіти.

Місія закладу полягає в організації надання освітніх послуг та створенні умов для  духовного, творчого, інтелектуального і фізичного розвитку дітей та підлітків.

Стратегія направлена на розвиток закладу як освітнього, організаційно-методичного, дослідницько - експерементального, дозвіллєво-розважального,  де реалізуються новітні технології у навчанні і вихованні дітей та молоді.

Основною метою діяльності закладу є розвиток творчої особистості, здатної успішно самореалізуватися у соціумі.

Функції закладу:

освітня;
розвиваюча;
соціально-психологічна;
адаптаційна;
реабілітаційно-оздоровча;
дозвіллєва;
методична.

Напрямки роботи:

художньо-естетичний;
фізкультурно-спортивний;
еколого-натуралістичний;
соціально-реабілітаційний;
науково-технічний;
гуманітарний;
дослідницько-експериментальний

Форми роботи:

заняття гуртка, клубна робота, лекція, індивідуальне заняття, конференція, семінар, читання, вікторина, концерт, змагання, навчально-тренувальні заняття, репетиція,  екскурсія, практична робота та інше.