Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

1. Статут закладу освіти

2.   Структура та органи управління закладу освіти;

3. Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами:
У закладі працюють 20 педагогічних працівника, з яких педагогічну та фахову освіту мають 19 педагогів, середню спеціальну – 1 педагог.
Один методист має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст другої категорії», один практичний психолог має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст другої категорії»; директор має 16 тарифний розряд; 2 завідувача відділом мають 13 тарифний розряд; 7 керівників гуртків та 1 акомпаніатор мають 12 тарифний розряд; 1 методист та 1 керівник гуртка – 11 тарифний розряд; 1 методист, 3 керівника гуртка, та 1 культорганізатор – 10 тарифний розряд. Із загальної чисельності педагогічних працівників у закладі працювало 18 жінок. Стаж педагогічної роботи до трьох років – 0 осіб, від 3 до 10 років – 3 особи, від 10 до 20 років – 4 особи, від 20 до 30 років – 9 осіб, від 30 до 40 – 2 особи, понад 40 років – 2 особи.

4. Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмою.

5. В закладі отримують позашкільну освіту понад 670  дітей. Мережа гуртків на 2023/2024 н.р.

6. Мова (мови) освітнього процесу -  українська  мова навчання і виховання учнів.

7.Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення);

8. Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти.

9.  Результати моніторингу якості освіти:
9.1 2022/2023 навчальний рік

10. Річний звіт про діяльність закладу

11. Правила прийому до закладу освіти;

12. Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами - доступність закладу для навчання осіб з особливими освітніми потребами забезпечується кнопкою виклику персоналу.

13. Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати;

інша інформація, що оприлюднюється за рішенням закладу освіти або на вимогу законодавства:

14. Правила поведінки здобувача освіти в закладі освіти.

15. План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладі освіти.

16. Порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування) в закладі освіти.

Зразок заяви

17. Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в закладі освіти.

18. Кошторис

19. Фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів
19.1. У тому числі числі придбання матеріальних цінностей за кошти загального фонду.

20 .Благодійна допомога.