Дистанційне навчання у воєнний час

Дистанційне навчання в період воєнного стану

Для організації освітнього процесу в закладі використовуються безкоштовні онлайн-ресуриси MEET, ZOOM, YOUTUBE тощо.

Інструкція для використання платформи ZOOM:

Для проведення онлайн-зустрічей, ми використовуємо платформу ZOOM.

Якщо Ви раніше не використовували цю платформу, інструкція нижче допоможе Вам легко це зробити і долучитися до наших онлайн-заходів.

1.Щоб підключитися до онлайн-зустрічі необхідний стабільний доступ до мережі Інтернет та будь-який пристрій – ноутбук, комп’ютер, планшет або смартфон.

2.Скачайте і встановіть ZOOM на свій пристрій (реєструвати свій аккаунт не обов’язково). Посилання для скачування:

Якщо у вас програма вже встановлена, то можна просто натиснути на посилання, надане організатором, і програма запуститься автоматично.

3.Безпосередньо перед початком онлайн-заходу перейдіть за посиланням, яке Вам прислали організатори і натисніть кнопку Join meeting (Увійти в конференцію). Параметри Do not connect to Audio і Turn off my Video дозволяють відключити, відповідно, ваш мікрофон і камеру при підключенні до семінару.

З метою виконання вимог Санітарного регламенту МОЗ УКРАЇНИ щодо безперервної тривалості занять при організації дистанційного навчання у синхронному форматі освітній процес організований таким чином: в залежності від року та рівня навчання вихованців, безперервне заняття проводиться від 20 до 25 хвилин.

У випадку наявності технічних проблем вихованці або їх батьки можуть звернутися до керівника гуртка.

Правила роботи під час дистанційного навчання

Правила поведінки під час дистанційного навчання

Правила поведінки вихованців під час відеоконференції

Гімнастика для очей

Адміністрація закладу здійснює моніторинг щодо дотримання режиму проведення занять (синхронно чи асинхронно), змісту занять та завдань до них.

рекомендації для батьків

Нормативні документи

Рекомендації щодо організації освітнього процесу, викладання предметів

Бесіди та поради щодо правил поведінки в умовах воєнного стану