Фотогалерея (Квітень - 2024 рік)

22.04.2023 - 26.04.2024

21.04.2024 - участь вихованців Зразкового художнього хореографічного колективу «Зіронька» у І Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Зірки Слобожанщини – 2024»

• Лауреат І ступеня, ІІІ вікова категорія 11-13 років, танець «Підківочки»;

• Лауреат І ступеня, ІІІ вікова категорія 11-13 років, танець «Дівочий козачок».

24.04.2024 - Організація дозвілля з дітьми молодшого шкільного віку в метрошколі

Використання елементів методики STEAM-освіти в розвивальних іграх

21.04.2024 у  форматі ZOOM – конференції відбулось засідання

районної школи «Лідер» за темою «Лідер і довіра»

Вихованці гуртка «Народні ремесла України» разом з керівником Людмилою ЛЬГОВОЮ виготовили  60 оберегів–сердечок та через пораненого бійця 113 бригади від Центру дитячої та юнацької творчості №3 передали хлопцям на фронт з вкладеними записками, сповненими подяками та побажаннями.
Шестидесяти палким серцям бійців передали краплинку тепла наших сердець!

У квітні 2024 року Департамент освіти традиційно ініціює проведення освітньої акції “Від серця до серця” – марафону вдячності тим, хто щодня надзвичайно високою ціною наближає довгоочікуваний мир, рятує наші життя та домівки, бореться за теперішнє та майбутнє на всіх фронтах, кордонах і в тилу.
         Кожного місяця працівники комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості №3 Харківської міської ради» відвідують поранених у міському шпиталі. В тому місяці були у неврологічному відділенні, а в цьому  -  у хірургічному. Важлива для всіх справа: з радістю та вдячністю завжди зустрічають працівників закладу поранені бійці, охоче розповідають про себе. З вдячністю приймають обереги, зроблені для них дітьми – гуртківцями. Краплинки вдячності примножують віру в майбутнє України.

15.04.2024 - 19.04.2024

19.04.2024 - заняття онлайн у музичній студії "CONSONA",

керівник Жога Алла Вікторівна

17.04.2024 – продовжуються дистанційні заняття у колективі сучасного танцю «Щастя»,

керівник ІРИНА КУШНІРЧУК

15.04.2024 - Міжнародний день культури і містецтва

08.04.2024 - 12.04.2024

Онлайн заняття у Зразковому колективі "Бісероплетіння",

керівник КОНОНОВА ОЛЬГА ПЕТРІВНА

Приведення до належного стану території КЗ «ЦДЮТ № 3 ХМР»

Участь вихованців музичної студії «CONSONA» КЗ «ЦДЮТ № 3 ХМР» в обласній мистецький акції  «Нас єднають думи Кобзаря» до Дня народження Тараса Григоровича Шевченка, видатного українського поета та художника

09 та 10 квітня 2024 року - організація дозвілля з дітьми молодшого шкільного року в метрошколі

Розвивальна гра «Літак моєї мрії»

Заняття онлайн у вокальному колективі "Зоряне небо"

Заняття онлайн у Зразковому колективі "Бісероплетіння"

01.04.2024 - 05.04.2024

КВІТЕНЬ - Працівники ЦДЮТ № 3 долучились

до освітньої акції  "ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ"

Керівник гуртка «Народні ремесла України» Льгова Людмила Борисівна разом з педагогами закладу, вихованцями гуртка та їх батьками,  підготували жовто-сині мотанки, смачні смаколики, закупили пакети для сміття. Все це відвезли у міський шпиталь та відвідали захисників, які там перебувають на лікуванні, долучившись до марафону вдячності тим, хто надзвичайно високою ціною наближає довгоочікуваний мир, рятує наші життя та домівки, бореться за теперішнє та майбутнє.

3 та 4 березня 2024 року - розвивально-пізнавальна гра «Весняна квітка»

для дітей молодшого шкільного віку в метро школі

02.03.2024 - продовжуються дистанційні заняття в музичному гуртку «Consona»,

керівник гуртка Жога Алла Вікторівна