Заклад провів новорічні ранки для дітей

10 січ. 2013
Новорічні ранки були проведені закладом для вихованців гуртків, дитячих садків 522м/р та дітей з малозабезпечених та багатодітних родин

Під час зимових канікул заклад провів розважальні заходи для дітей району

03.01.2013 у закладі було проведено  святково-розважальну програма для вихованців гуртків закладу;

04.01.2013 - заклад провів Новорічний ранок для вихованців дитячих садочків 522 м/р;

09.01.2013 - заклад провів благодійну святково-розважальну програму для дітей багатодітних та  малозабезпечених родин та дітей-інвалідів.

Концертні програми були організовані культорганізаторами закладу Затолокіною А.М. та  Панченко А.Ю.  із залученням вихованців танцювальних колективів "Зіронька", "Сяйво" та вокальних студій "Обрій" і "Легенда", а також дітей районної організації "Шум".