Про активне життя педагогів закладу

24 груд. 2020
Засідання методичних об"єднань керівників гуртків

В період з 21.12.2020 по 24.12.2020 в актовій залі відбулись засідання методичних об̓ єднань керівників гуртків хореографічного мистецтва, гуманітарних, науково-технічних та технологічних дисциплін, театрально-музичного напрямку. Педагоги закладу прослухали доповіді за темами: народний танець у сучасній обробці у роботі дитячого хореографічного колективу як елемент етнокультурної компетенції; формування у дітей та підлітків ціннісних життєвих навичок та профілактика булінгу на заняттях гуртка «Основи інформаційних технологій»;  трансдисциплінарний підхід до навчання на заняттях гуртка «Впевнений старт» як принцип STEM-освіти; ігрові  технології  на  заняттях  гуртка «Вокальний» як інноваційний інструмент формування дружнього до дітей освітнього середовища.