До Міжнародного Дня захисту дитини

1 черв. 2021
Привітання з нагоди Дня захисту дитини

Шановні діти!

День захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Дитяча посмішка і щасливі очі, мабуть, - найбільше багатство у світі.

Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими.

Міжнародний день захисту дітей був заснований Конгресом міжнародної демократичної федерації жінок у 1949 році. Перше святкування дитячого дня було призначено на 1 червня 1950 року, в той раз його відзначили в 51 країні світу. В Україні День захисту дітей встановлено відповідно до Указу Президента України від 30 травня 1998 року № 568/98 і відзначається щорічно, також 1 червня. Це свято маленьких громадян нашої країни. Дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.

Дорогі діти! Бажаємо вам міцного здоров'я, впевненості в завтрашньому дні, ростіть здоровими, добрими, талановитими і тіште батьків своїми успіхами!

Адміністрація закладу