Про активне творче життя вихованців закладу

14 черв. 2021
10-річчя з дня створення колективу сучасного танцю "Щастя"

11 червня   2021 року  в  приміщенні  Палацу  студентів     НЮА       ім. Я. Мудрого відбувся урочистий захід – 10 річчя з дня створення колективу сучасного танцю «Щастя». Це було справжнє шоу - з сучасними світовими ефектами, сценічними постановками, яскравими тематичними костюмами.   Колектив сучасного танцю «Щастя» заснований в 2011 році.  Він   об̓ єднує понад 100 дітей різного віку - це спритні, наполегливі та сучасні діти. Керівником колективу, наставником та справжнім другом для дітвори є Кушнірчук Ірина Володимирівна. В колективі діти успішно опановують різні напрямки сучасних танців, демонструючи свої успіхи не тільки на сценах нашої країни, а і за її межами.

Колектив сучасного танцю «Щастя»  багаторазовий призер всеукраїнських та міжнародних конкурсів. За період з 2011 по 2018 роки відвідав та покорив сцени не тільки в містах та областях України, а і Болгарії, Греції, Польщі.