Заходи по організації дозвілля для дітей з таборів відпочинку з денним перебуванням при загальноосвітніх навчальних закладах Київського району

17 черв. 2021
Театралізоване дійство «День веселих забав та пригод» (Г. Остер, «Вредные советы»).

17   червня 2021 року в закладі відбулось театралізоване дійство «День веселих забав та пригод», (Г. Остер, «Вредные советы»). Діти з табору відпочинку ХСШ №№ 17 та 134 відвідали виставу, в якій сучасні діти  залишаються вдома без батьків, стають не слухняними, роблять все щозаманеться.  Це захоплююче, веселе та повчальне  дійство з   дотепними   жартами   сподобалось   гостям. Підготували шоу вихованці колективу «Ляльковий театр» разом з вокальною студією «Обрій».

Після вистави діти з табору відпочинку ХСШ № 134 відвідали виставкову  залу «Дитяча творчість», Зразковий музей  лози. Під час екскурсії гості закладу ознайомились з особливостями роботи гуртків декоративно-ужиткового напряму, історією ремесла лозоплетіння.