Засідання районної школи "Лідер"

12 лист. 2021
У форматі ZOOM – конференції відбулось засідання районної школи «Лідер» за темою «Лідер і порядок», «Я - Харків̓ янин!»

12.11.2021 у форматі ZOOM – конференції відбулось засідання районної школи «Лідер» за темою «Лідер і порядок», «Я - Харків̓ янин!». Методист Чепурнова О.А.  розповіла про народження лідера, про відчуття людини, яка формує у собі лідерські якості, представила мультимедійну презентацію «Видатні люди Харківщини». Практичний психолог Уляницька Н.І. у мультимедійній презентації «Лідер і порядок» проінформувала учнівську молодь про особливості характеру, повідомила про можливість формувати в собі будь-які корисні якості та позбавлятись від тих, що дратують вас чи оточуючих. Провела вікторину «Чи знаєте ви Харківщину?».