Новорічний вернісаж

24 груд. 2021
Виставка новорічних доробок вихованців гуртків «Народні ремесла України» та «Виготовлення сувенірів»

Продовжила свою роботу підсумкова виставка новорічних доробок вихованців гуртків «Народні ремесла України» та «Виготовлення сувенірів», керівник Льгова Л.Б.

На цей раз діти підготували святкові вишиті серветки та різдвяні віночки, які спроможні прикрасити домашню оселю, створивши неповторний дизайн. Під час виготовлення новорічних атрибутів діти  вивчили різновиди народних вишиванок, виготовлення українських оберегів та багато іншого.  Організатори виставки провели таємне голосування, в якому кожен бажаючий зміг вибрати три найкращі доробки.

Відвідали виставку з прикрасами та доробками вихованці та керівники гуртків з дотриманням протиепідемічних заходів.