31 груд. 2021
Казкові персонажі разом з Дідом Морозом розважали дітвору конкурсами, загадками та цікавими інтерактивними іграми.

30 грудня 2021 року у закладі відбулось новорічне свято для самих юних вихованців гуртків та дітей загальноосвітніх шкіл Київського району. Творчі колективи закладу привітали дітей з наступаючим Новим роком.   Вихованці гуртка «Ляльковий театр» презентували захоплюючу казкову виставу  «Новорічні пригоди та  казковий скарб», а вокальні та танцювальні колективи своїми виступами створили новорічний настрій .