Про активне життя педагогів закладу

19 січ. 2022
В актовій залі відбулись засідання методичних об̓ єднань керівників гуртків

19.01.2022 в актовій залі відбулись засідання методичних об̓ єднань керівників гуртків хореографічного мистецтва, гуманітарних, науково-технічних та технологічних дисциплін, театрально-музичного напрямку. Педагоги закладу прослухали доповіді за темами: «Організація роботи з вихованцями гуртка «Вокальний» в умовах НУШ», «Загальні тенденції і проблеми у роботі гуртка «Вокальний» в умовах НУШ; «Виховання дітей та учнівської молоді в умовах нових стандартів освіти»; «Розвиток громадянських та соціальних компетентностей на заняттях гуртка «Народні ремесла України», «Моніторинг досягнень вихованців та результатів педагогічної роботи як основа формування якісного освітнього середовища»; «Психолого-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами».