Дитяча абетка безпеки від ДСНС

15 квіт. 2022
ДСНС випустила серію мультфільмів «Дитяча абетка безпеки», які допомагають пояснити дітям, як поводитись у різних ситуаціях під час війни.

Державна служба з надзвичайних ситуаційвипустила серію мультфільмів «Дитяча абетка безпеки», які допомагають пояснити дітям, як поводитись у різних ситуаціях під час війни.

Працівники ДСНС підготували для маленьких українців мультик про правила поведінки у разі сирени тривоги "Дитяча абетка безпеки. Що робити, коли лунає сирена?"

У віршовій формі малечу закликають зберігати спокій та проговорюють різні сценарії поведінки, залежно від того, де дитину застав сигнал повітряної тривоги.

Мультик "Дитяча абетка безпеки. Дивні знахідки" розповідає про те, як поводитися дітям, якщо під час прогулянки вони знаходять дивні предмети.