Привітання переможців

9 серп. 2022
Про результати участі обласної виставки-конкурсу писанкарства «Різдвяна писанка»

Керуючись статтею 8 Закону України «Про позашкільну освіту», відповідно до Річного плану роботи Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості № 3 Харківської міської ради» на 2021/2022 навчальний рік, наказу директора Комунального закладу «ЦДЮТ № 3 ХМР» від   09.12.2021 № 105 « Про участь вихованців закладу у обласній виставці – конкурсі писанкарства «Різдвяна писанка» з 20 грудня 2021 року по 10 січня 2022 року вихованці закладу взяли участь в обласній виставці-конкурсі писанкарства «Різдвяна писанка», що відбулась в обласному Палаці.

За проведеними підсумками,  у виставці-конкурсі взяли активну участь 214 учнів закладів загальної середньої та вихованців закладів позашкільної освіти Харківської області з 7-ми районів області, 45-ти об’єднаних територіальних громад Харківської області та 5-ти районів міста Харкова, а також учні закладів обласного підпорядкування: Комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 3», Комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради, вихованці Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».

Усього до оргкомітету обласної виставки-конкурсу писанкарства «Різдвяна писанка» надійшло 159 робіт на різдвяну тематику.

За результатами виставки-конкурсу переможцями стали
89 учасників, серед них
кількість учнів закладів загальної середньої освіти становить 19 осіб; кількість вихованців закладів позашкільної освіти – 70 осіб.

До складу журі були залучені доцент кафедри образотворчого мистецтва Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, кандидат педагогічних наук, член Національної спілки народних майстрів України Л.В. Лісунова, член Національної спілки народних майстрів України, майстер писанкарства І.В. Моїсеєва, лаборант науково-технічного відділу Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості», майстер писанкарства Ольга Волкова.

Доробки вихованців КЗ «ЦДЮТ № 3 ХМР» були ВІДЗНАЧЕНІ СЕРЕД переможців обласної виставки-конкурсу писанкарства «Різдвяна писанка», які в номінаціях посіли перші, другі та треті місця ТА БУДУТЬ НАГОРОДЖЕНІ дипломами Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відповідно І, ІІ і ІІІ ступенів.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів та творчого натхнення.

А саме:

В номінації «Мальованка», вікова категорія 7-10 років

Поліна ХАРАБЕТ

-

вихованка Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості № 3 Харківської міської ради» (керівник – Тетяна Колєснік);

В номінації «Мальованка», вікова категорія 11-14 років

Євгенія МАКАРЕНКО,

Анастасія МАКАРЕНКО

-

вихованки Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості № 3   Харківської міської ради» (керівник Тетяна Колєснік);

В номінації «Дряпанка», вікова категорія 7 - 10 років

Влада ГОНЧАРОВА

-

вихованка Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості № 3 Харківської міської ради» (керівник – Ольга Кононова);

В номінації «Бісерна техніка», вікова категорія 7 - 10 років

Катерина БАБЕШКО

Вероніка КУЗЬМЕНКО

В номінації «Бісерна техніка», вікова категорія 11 - 14 років

Наталія

ФРОЛЕНКО

В номінації «Різдвяна вишивка», вікова категорія 11 - 14 років

Тетяна ІЩЕНКО, вихованка Комунального закладу

«Центр дитячої та юнацької творчості № 3 Харківської

міської ради» (керівник – Людмила Льгова);

Вітаємо керівників колективів: Колєснік Тетяну Вікторівну (гурток «Образотворче мистецтво»), Кононову Ольгу Петрівну (Зразковий гурток «Бісероплетіння»), Льгову Людмилу Борисівну (гурток «Народні ремесла України») за активну діяльність, спрямовану на розвиток культури.

P.S. Висловлюємо окрему подяку організаторам та журі конкурсу за надану можливість дітям проявити свої таланти.

КОЛЕКТИВ ЗАКЛАДУ