Заняття в музичному гуртку «CONSONA»

19 вер. 2022
Мета гурткової роботи з музичного виховання як додаткової організаційної форми освітнього процесу – задовольняти потребу й цікавість до музики.

Розпочались заняття в музичному гуртку «CONSONA», керівник гуртка Жога Алла Вікторівна.

Мета гурткової роботи з музичного виховання як додаткової організаційної форми освітнього процесу – задовольняти потребу й цікавість до музики, певного виду музичної діяльності, розвивати природні здібності, загальні та спеціальні музичні здібності, активізувати дитячу творчість, своєчасно виявляти обдарованість дітей.

На період воєнного стану, запровадженого в Україні внаслідок незаконної збройної агресії з боку військових формувань російської федерації, заняття відбуваються в дистанційному форматі. При визначенні напрямку роботи музичного гуртка враховуються :

• інтереси та здібності самих вихованців, які виявляються під час спостережень за дітьми на заняттях, в іграх, у самостійній діяльності, через спілкування з батьками;
  • побажання батьків, які виявляються завдяки анкетуванню, усному опитуванню, бесідам;
  • наявність умов для результативної роботи (спеціального приміщення, навчально-методичних матеріалів, обладнання, технічних засобів навчання).