Про активне творче життя вихованців закладу

1 груд. 2022
Участь вихованців закладу у конкурсах, фестивалях, виставках тощо...

20.11.2022, в місті Києві, відбувся Всеукраїнський двотуровий багатожанровий конкурс мистецтв «Україна була, є та буде», в якому взяли участь (дистанційно) вихованці Зразкового художнього хореографічного колективу «Зіронька», керівник Федцова  Людмила Іванівна.

Вітаємо колектив  з заслуженою перемогою:

·       Лауреат І премії у номінації «Стилізована народна хореографія», змішана вікова категорія;

·       Лауреат І премії у номінації «Дитяча естрадна хореографія», ІІ вікова категорія;

Керівника колективу Федцову Людмилу Іванівну, яка отримала подяку від організаторів конкурсу за високі досягнення у справі розвитку творчих здібностей дітей та молоді.

Щиро бажаємо подальших успіхів та творчого натхнення.

Висловлюємо окрему подяку організаторам конкурсу  за надану можливість дітям, проявити свої таланти.

КОЛЕКТИВ ЗАКЛАДУ