Про активне творче життя вихованців закладу

7 бер. 2023
Участь вихованців закладу у конкурсах, фестивалях, виставках.

28.02.2023, в місті Харкові, відбувся ІІІ Міжнародний двотуровий фестиваль Мистецтв «Лютий Фест», в якому взяли участь (дистанційно) вихованці Зразкового художнього хореографічного колективу «Зіронька», керівник Федцова Людмила Іванівна.
Вітаємо колектив з заслуженою перемогою:
 І місце у номінації «Народний танець і стилізація», ІV вікова категорія;
 І місце, у номінації «Естрадний танець, естрадно-спортивний танець», ІІІ вікова категорія.
Керівника колективу Федцову Людмилу Іванівну, яка отримала подяку від організаторів конкурсу за високі досягнення у справі розвитку творчих здібностей дітей та створення якісної навчальної роботи.
Щиро бажаємо подальших успіхів та творчого натхнення.
Висловлюємо окрему подяку організаторам конкурсу за надану можливість дітям, проявити свої таланти.

КОЛЕКТИВ ЗАКЛАДУ