Про активне творче життя вихованців закладу

7 черв. 2023
Участь вихованців Зразкового художнього хореографічного колективу "Зіронька" в International festival – competition formula fest «Fiesta Fest Valencia»

22.05.2023 – 29.05.2023 в Валенсії (Іспанія)  відбувся International festival – competition formula fest «Fiesta Fest Valencia», в якому взяли участь (дистанційно) вихованці Зразкового художнього хореографічного колективу «Зіронька», керівник Федцова  Людмила Іванівна.

Вітаємо колектив  з заслуженою перемогою:

• Лауреат І премії, у номінації «Хореографія», ІІІ вікова категорія;
  • Лауреат І премії, у номінації «Хореографія», ІV вікова категорія.

Керівників колективу Федцову Людмилу Іванівну та Лазуренко Вікторію Володимирівну, які отримали подяку від організаторів конкурсу за високі досягнення у справі розвитку творчих здібностей дітей та молоді.

Щиро бажаємо подальших успіхів та творчого натхнення.

Висловлюємо окрему подяку організаторам конкурсу  за надану можливість дітям, проявити свої таланти.

КОЛЕКТИВ ЗАКЛАДУ