Організація дозвілля з дітьми молодшого шкільного року в метрошколі

20 жовт. 2023
РУХЛИВІ ПЕРЕРВИ

«Нестандартні підходи в організації  відпочинку молодших школярів: рухливі перерви»

Керівники гуртків Журба Наталія Сергіївна та Вавілкіна Людмила Вікторівна організували «рухливі перерви» для активного відпочинку школярів молодшого шкільного віку в «Метрошколі». Допомагають їм казкові персонажі «Папужка» та «Пухнастик», які дуже подобаються дітям.

Під час гри керівники гуртків закладу формуюють у дітей властивості, уміння, здібності, необхідні їм для виконання соціальних, професійних, творчих функцій у майбутньому. І скрізь, де є гра, панує здоров’я, сміх і радість дитячого життя. Використання ігор під час перерв сприяє активному відпочинку дітей, а також має значення у підвищенні свідомої дисципліни та культури поведінки дітей. Це допомагає школярам краще засвоювати великий об’єм знань, поліпшувати успішність.