"Рухливі перерви" в метрошколі

15 лист. 2023
Про проведення культурно-дозвіллєву діяльність школярів у вільний від занять час в метро школі

14.11.2023 педагоги закладу Савич Вікторія Валеріївна та Вавілкіна Людмила Вікторівна  приєднались до вчителів та організували культурно-дозвіллєву діяльність школярів у вільний від занять час в метро школі.

Діти були залучені    як до активних, так і змістовних видів дозвіллєвої діяльності.  При цьому педагогами було враховано різноманітність уподобань дітей, добровільність участі, ініціативність, фізичний розвиток і загальну підготовку дітей; продумано організацію і проведення гри. В процесі рухливих перерв педагоги уважно  слідкували за емоційною напругою граючих.

Дітям дуже сподобалось, а саме головне їх активна діяльність була емоційно забарвлена, що дозволило школярам повноцінно відпочити і продовжити навчання з новими силами.