Про організацію дозвілля під час перерв в метрошколі

23 лист. 2023
Інтелектуально- рухлива гра "Веселі танці"

Про організацію дозвілля під час перерв в метрошколі

23.11.2023 педагоги закладу Савич Вікторія Валеріївна та Журба Наталія Сергіївна завітали в Метро школу - урізноманітнити дозвілля школярів молодшого шкільного віку у вільний від занять час в метро школі.
Досвідчені педагоги закладу підготовили і провели інтелектуально-рухливу гру «Веселі танці». Необхідно було назвати пори року, країни, де практично завжди тепло та продемонструвати танцювальні рухи цих країн. Всі діти були дуже активними та добре підготовленими, танцювальні рухи показували по черзі, в командах. Під оплески та веселу музику швидко та вчасно реагували на завдання ведучих.   В процесі рухливих перерв педагоги уважно  слідкували за емоційною напругою граючих та безпекою життєдіяльності.
Дітям було весело, а саме головне правильно організоване фізичне, навантаження, є запорукою формування у дитини звички до здорового способу життя.