Організація дозвілля з дітьми молодшого шкільного року в метрошколі

30 лист. 2023
Культурно-розважальна програма "Музична програма"

29.11.2023 – вихованка музичної студії «CONSONA» Литвиненко Анна завітала до школярів молодшого шкільного віку ІІ зміни з культурно-розважальною програмою «Музична скринька». У вільний від занять час в метро школі з дітьми була проведена рольова гра «Я – глядач в філармонії»: діти навчались та закріплювали поведінку в концертному залі відповідно до правил етикету. Свої знання діти закріпили прослуховуванням музичного твору Альфреда Лоретті «Мелодія» у виконанні Анни Литвиненко, керівник Жога Алла Вікторівна.

Після чого з дітьми була проведена вікторина «Які музичні інструменти ви знаєте?»

Наприкінці заходу Анна виконала на гітарі народний музичний твір «Ой, при лужку».

Діти були залучені до спокійного, врівноваженого відпочинку, що сприяло активізації творчої діяльності школярів, формуванню естетичного смаку.