Про творче життя колективів закладу

7 груд. 2023
Участь вихованців закладу у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України

Невід’ємною складовою роботи з обдарованою молоддю є пошук та підтримка талановитих дітей. Участь у районих наукових товариствах Харківського територіального відділення Малої академії наук України є тим стартовим майданчиком, який дає учасникам перший досвід наукової діяльності, пошуку креативних рішень і презентації власних досягнень.

Саме Мала академія наук об’єднує таких розумних і талановитих юнаків та дівчат! Головним показником досягнень юних дослідників є щорічний Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів.

В листопаді 2023 року відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2023-2024 навчальному році Київського району м. Харкова.

Відповідно до підсумкового  протоколу, вихованець гуртка «Світ економіки та підприємництва»  КЗ «ЦДЮТ № 3 ХМР», керівник Коваленко Олександра Василівна, Короткий Іван Максимович (10 клас) в науковому відділенні економіки, набрав у загальному заліку -  90 балів та посів почесне  І місце в секції: «Фінанси, банківська справа та страхування».

Колектив закладу вітає переможця І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2023-2024 навчальному році:

• Короткого Івана Максимовича з І місцем та його наукового керівника Коваленко Олександру Василівну з перемогою.

Бажаємо віри у власні сили, наукових успіхів і наснаги, максимального розвитку своїх творчих здібностей. Нехай ця перемога стане поштовхом до самовдосконалення та майбутньої успішної професійної діяльності. Висловлюємо вдячність  Олександрі Василівні за підготовку та гідний виступ її вихованця у конкурсі-захисті МАН.

Колектив закладу