Про організацію дозвілля під час перерв в метрошколі

27 груд. 2023
Концертно-розважальна програма «Музична мозаїка».

27.12.2023 – вихованці музичного гуртка «CONSONA» Литвиненко Анна та Устименко Едуард, керівник гуртка Жога Алла Вікторівна, завітали до учнів молодшого шкільного віку Київського та Салтівського районів м. Харкова, які навчаються в метро-школі у І зміну.

У вільний від занять час для дітей метро-школи було організовано та проведено концертно-розважальну програму «Музична мозаїка».

Дует гітаристів виконав для глядачів музичні твори «Колискова», «Маленька балада», «Щедрик», «Jingle Bells».

З задоволенням діти співали під супровід гітаристів пісню «Дзвоники дзвенять».

Зі школярами була проведена вікторина «Новорічні замальовки»: діти відгадували назви свят (Різдво, Новий рік), обряди до свят (колядки, щедрівки), відгадували найпопулярніші новорічні пісні.

Діти були залучені до спокійного, врівноваженого відпочинку, що сприяло активізації творчої діяльності школярів, формуванню естетичного смаку.