ПРО ФОРМУВАННЯ АКТИВНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ПОЗИЦІЇ

3 трав. 2024
Участь у освітній акції «Без сім’ї та свого роду немає нації, народу»

Працівники ЦДЮТ № 3 долучились до освітньої акції

«Без сім’ї та свого роду немає нації, народу»

у номінації «Смаколики для наших захисників України»

Працівники комунального закладу  «ЦДЮТ № 3 ХМР»  разом з вихованцями гуртків та їх батьками, з нагоди Великодня підготували для воїнів пасхальні кулічі.

Керівник гуртка «Народні ремесла України» Льгова Людмила Борисівна все це передала представнику 127 військової бригади, долучившись до мільйонів українців, які вдячні тим, хто рятує наші життя та домівки, бореться за теперішнє та майбутнє України.

Слів подяки ніколи не буває багато. В кожен пакетик разом з пасхальним кулічем поклали листівку з текстом, який підготували діти. В цих листах щирі та чисті слова безмежної вдячності від дітей, які дякують наших захисників -  всіх тих, завдяки кому діти мають можливість жити, навчатися та вірити в краще.