Про свято в метрошколі

31 трав. 2024
"Чарівні іспити" разом з допитливим Пухнастиком

31.05.2024  - педагогів закладу ЖУРБУ Наталію, САВИЧ  Вікторію та Людмилу ВАВІЛКІНУ разом з улюбленим Пухнастиком першокласники  запросили на своє свято – Останній дзвоник.

На святі було дуже цікаво. Діти були такі охайні, чемні, красиві, веселі. що наш допитливий Пухнастик не утримався і вирішив  для своїх друзів провести «Чарівні іспити».

І як тільки дорослі його не відмовляли, переконували, що дітям треба сьогодні тільки відпочивати. Пухнастик наполегливо переконав і дітей, і дорослих, що це буде дуже цікаво.

Поділив дітей на дві команди, щоб було цікавіше, і вирішив прийняти іспити по письму, математиці і читанню, щоб особисто переконатися що всі діти упродовж року не лінувались, а добре вчились.

Діти із задоволенням допомагали своєму другу Пухнастику. Спочатку складали з літер слова «ХАРКІВ УКРАЇНА», потім разом співали пісню «Мушка лапки рахувала» і відгадували загадки, щоб скласти з перших літер відгадок таємну фразу «ПРИВІТ, ЛІТО». Сподобалось усім і дорослим, і дітям. А дуже серйозний Пухнастик всім поставив за «Чарівні іспити» - відмінно.