Про творче життя колективів закладу

3 черв. 2024
Результати участі у районному фестивалі фоторобіт «Київський район очима юних».

ВІТАННЯ

З метою стимулювання творчого, інтелектуального, духовного розвитку, задоволення потреб дітей та юнацтва у творчій самореалізації; організації змістовного дозвілля дітей та юнацтва; підвищення ролі фотоаматорства у художньо-естетичному вихованні підростаючого покоління, в період з 25 квітня до 10 травня 2024 року Центром освітніх технологій районного Управління Адміністрації Київського району Харківської міської ради проводився районний  фестиваль фоторобіт «Київський район очима юних».

За підсумками районного фестивалю «Київський район очима юних» у 2023/2024 н.р.

Грамотами Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради нагороджується у номінації «Мій букет для героїв/волонтерів»:

·        Кузьменко Вероніка, вихованка Зразкового колективу «Бісероплетіння», керівник Кононова О. П. у спеціальній номінації «За креативність»;

Сертифікатами Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради  нагороджуються у номінації «Замальовки з життя Київського району у воєнний час»

вихованці вокальної студії «Обрій», керівник Чепурнова О.А.

·          Бабанська Надія

·          Кириченко Софія

·          Ярмак Мирослава

·          Семигук Аліна

·          Лутай Софія

·     Волобуєва Дар’я

вихованці гуртка «Народні ремесла України», керівник Льгова Л.Б.

·        Поштенко Аліна

·          Кузнєцова Марія

Щиро бажаємо подальших успіхів та творчого натхнення.

Висловлюємо окрему подяку організаторам конкурсу  за надану можливість дітям, проявити свої таланти.

КОЛЕКТИВ ЗАКЛАДУ