Про творче життя колективів закладу

10 черв. 2024
Результати участі у обласному відкритому фестивалі дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття»

ЩИРІ ВІТАННЯ!

З метою підтримки талановитих та обдарованих дітей, які займаються різними жанрами аматорського мистецтва; сприяння самовдосконаленню і самоствердженню юних талантів, розвитку творчих здібностей та естетичного виховання дітей шляхом залучення до  художньої творчості  в Харківському Обласному Палаці дитячої та юнацької творчості з 20 лютого по 01 червня 2024 року відбувся обласний відкритий фестиваль дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття».

Враховуючи висновки журі, на підставі наказу по КЗ «ХОПДЮТ» від 21.05.2024 № 72 «Про результати проведення обласного відкритого фестивалю дитячої  художньої  творчості «Таланти третього тисячоліття» в дистанційній формі» визнані переможці, в числі яких вихованці комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості № 3 Харківської міської ради» посіли призові місця:

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ:

В номінації «Образотворче мистецтво»:

напрям «Графіка»

вікова категорія 11-14 років

·        ІІІ  місце Аріна ГУР'ЄВА - - вихованка  Комунального закладу  «Центр дитячої  та юнацької  творчості    3 Харківської  міської  ради» (керівник  – Колеснік Тетяна Вікторівна);

Напрям «Станковий живопис»

вікова категорія 11-14 років

·        II  місце Надія БАБАНСЬКА - - вихованка  Комунального  закладу «Центр дитячої  та  юнацької  творчості    3 Харківської  міської  ради» (керівник  - Колеснік Тетяна Вікторівна);

В номінації «Вокальне мистецтво»

Напрям «Ансамблевий вокал»

·        ІІ місце - Вокальний ансамбль «ОБРІЙ» - вихованці  Комунального закладу «Центр дитячої  та  юнацької  творчості  №3 Харківської  міської  ради»  (керівник  - Чепурнова Ольга Анатоліївна).

Керівників колективів Ольгу ЧЕПУРНОВУ і Тетяну КОЛЕСНІК за високі досягнення у справі розвитку творчих здібностей дітей та молоді.

Щиро бажаємо подальших успіхів та творчого натхнення.

Висловлюємо окрему подяку організаторам конкурсу  за надану можливість дітям, проявити свої таланти.

КОЛЕКТИВ ЗАКЛАДУ