Про формування активної громадської позиції

14 черв. 2024
ОБЛАСНИЙ ФОТОЧЕЛЕНДЖ «ДІТИ УКРАЇНИ. ТВОРЧІСТЬ. СИЛА»

Шановні учасники освітнього процесу!
Вас запрошує Харківський Обласний Палац дитячї та юнацької творчості долучитися до обласного фоточеленджу "Діти України. Творчість. Сила", присвяченому Міжнародному дню захисту дітей!
Діти – наше майбутнє, продовження нашого роду, нашої Держави. Людство завжди прагнуло зробити світ кращим для своїх нащадків. Міжнародний день захисту дітей – це одне з найстаріших міжнародних свят. 1950 року ООН оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним із пріоритетних напрямів своєї діяльності. На жаль, в нашій країні іде війна, і День захисту дітей сьогодні має особливе значення. Ми не маємо права в цей день мовчати, ми повинні нагадати суспільству про необхідність захищати права дітей.
Пропонуємо об'єднатися та мовою фотомистецтва голосно заявити усьому світу: "Діти України мають право на щасливе мирне дитинство!"
Завантажуйте свої роботи на сторінках у Facebook з хештегом #палацдітиукраїнитворчістьсила2024
Найкращі фотографії будуть оформлені у загальний відеоролик «Діти України».
Пам'ятайте, кожна робота – це голос, що об'єднує дітей України та наближає перемогу!
Наша сила у творчості!

За матеріалами сайту Харківського Обласного Палацу дитячої та юнацької творчості