Про творче життя колективів закладу

20 черв. 2024
Результати участі вихованців колективу сучасного танцю "Щастя" у Всеукраїнському фестивалі

ВІТАННЯ

З метою стимулювання творчого, розвитку, задоволення потреб дітей та юнацтва у творчій самореалізації, організації змістовного дозвілля дітей та юнацтва; 11 травня 2024 року в місті Герої Харкові відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Iron Kharkiv».

За підсумками фестивалю  колектив сучасного танцю «ЩАСТЯ», керівник Кушнірчук Ірина Володимирівна,  був нагороджений дипломами :

·                   Лауреата ІІ ступеня за танок «Майкл Джексон», номінація: естрадна хореографія;

·                   Лауреата ІІ ступеня за танок «Племя», номінація: сучасна хореографія.

Щиро бажаємо подальших успіхів та творчого натхнення.

Висловлюємо окрему подяку організаторам конкурсу  за надану можливість дітям, проявити свої таланти.

КОЛЕКТИВ ЗАКЛАДУ