Організація дозвілля з дітьми в метрошколі

21 черв. 2024
Яскраве літо в метрошколі

21.06.2024  продовжились  веселі та корисні заняття  для дітей в метро школі. Діти радісно і захоплено провели час, безмежна радість від зустрічі з однолітками, друзями, педагогами створила атмосферу справжнього свята.

Працювала Студія вокалу, Музичне фойє, майстерня Художника,  Ляльковий театр, майстер-класи від Бісер-сіті,  гуртка «Народні ремесла України». Керівники гуртків разом з дітьми навчились плести браслети шамбала, декор у вигляді мишок, дуже стильні галстуки з намистинок, навчалися  живопису, акторській майстерності, займалися вокалом та музикою, рукоділлям. Як завжди, був час і для активного відпочинку дітей. Всім було дуже весело, панувала атмосфера доброзичливості, взаєморозуміння.