Приймаємо участь

30 трав. 2015
Гала-концерт обласного фестивалю

30 травня, напередодні Дня захисту дітей в саду Шевченка проходить масштабне дитяче свято «Майстерня талантів», яке зібрало декілька тисяч осіб з різних районів області.

Свято урочисто відкрив голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін. Керівник області привітав усіх дітей та їх батьків з наступаючим Днем захисту дітей, і разом з прокурором Харківської області Юрієм Данильченко і начальником Управління СБУ в Харківській області Олександром Пивоваром вручив премії Гран-прі та солодкі подарунки переможцям Обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття».

У церемонії нагородження та гала-концерті фестивалю взяли участь вихованці творчих дитячих колективів закладу: зразковий хореграфічний колектив "Зіронька",керівник Федцова Л.І., колектив сучасного танцю "Щастя", керівник Кушнірчук І.В. і вихованка вокальної студії "Обрій", керівник Чепурнова О.А.. Дітей було нагороджено кубками, дипломами та солодкими подарунками від Харківської обласної державної адміністрації