Це гірке слово Чорнобиль

22 квіт. 2016
Проведення тематичної програми

22.04.2016 року в закладі пройшла тематична програма «Це гірке слово Чорнобиль», присвячена 30-річчю аварії на Чорнобильській АЕС.
Цей тематичний вечір був проведений за ініціативою депутата міської ради, Голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради Казанжиєвої Неллі Василівни, депутата обласної ради Скоробагача Володимира Івановича та депутата міської ради Половинко Сергія Анатолійовича. На зустрічі були присутні безпосередні учасники, які ризикуючи своїм здоров’ям, прийняли участь у ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, представники районної школи «Лідер», батьки вихованців закладу.
Учасників ліквідації аварії на ЧАЕС привітав заступник Голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних та гуманітарних питань Івлєв Володимир Вікторович та депутат міської ради Половинко Сергій Анатолійович, а члени районної школи «Лідер» вручили гостям живі квіти. Танцювальні, театральні та вокальні колективи закладу підготували свої привітання та внесли в їх життя краплинку яскравих кольорів.