Тематична програма до дня Святого Миколая "В цей вечір кожен вірить в диво"

19 груд. 2016
Активне творче життя закладу

19.12.2016 в ЦДЮТ №3 для дітвори  пройшов святковий вечір, присвячений дню Святого Миколая «В цей вечір кожен вірить у диво».

Творчі колективи закладу привітали маленьких гостей – вихованців закладу та ДНЗ № 374 «Ясочка».  Тематичний вечір відкрив колектив вокальної студії «Зоряне небо» та ведуча святкового вечора добра господиня - Дар̕ я Кравчук. Розвеселив дітей казковий персонаж  чортик Антипко, якого переконливо та артистично  зіграв Даніель Широкий.  Дітей привітали цікавою програмою колектив народного танцю «Сяйво», Зразковий хореографічний колектив «Зіронька», колектив спортивного танцю «Реноме»,  вихованці театру «Ляльковий», колектив сучасного танцю «Щастя», солістка вокальної студії «Легенда» Олеся Балаба та юна співачка вокальної студії "Зоряне небо"  Ельміра Бічуріна, музикальний подарунок  презентувала Міхєєва Катерина, вихованка музичного колективу "Консона" . Наприкінці свята всіх присутніх нагородили солодкими подарунками Добра господиня разом з казковим Миколаєм.