Про участь у конференції, присвяченій урочистому збору юних краєзнавців

19 трав. 2017
Про результати обласної акції "Слобожанські дзвони Перемоги"

19.05.2017  у приміщенні Комунального закладу «Харківський центр дослідницько-експериментальної діяльності «Будинок учителя» Харківської обласної ради» з метою патріотичного виховання учнівської молоді відбувся урочистий збір краєзнавців, учасників обласної військово-патріотичної акції «Слобожанські дзвони Перемоги». Всі учасники, тези до робіт яких були опубліковані в збірнику, отримали грамоти КЗ «Харківської обласної станції юних туристів» та примірник збірника «Слобожанські дзвони Перемоги». Крім учасників обласної військово-патріотичної акції, на конференції були присутні почесні гості – представники Ради ветеранів , Спілки ліквідаторів аварії на ЧАЕС, Харківського Національного університету ім. Каразіна, почесні краєзнавці України.

Тези до краєзнавчої роботи КЗ «ЦДЮТ №3 ХМР» за напрямком «Долі співвітчизників у вирі Другої світової війни» в числі інших робіт опубліковані в збірнику «Слобожанські дзвони Перемоги». В даній пошуково-краєзнавчій роботі  визначається роль жінки під час війни, йдеться про війну жіночими очима на прикладі долі трьох жінок Свириденко Анни Ігнатіївни, Калініченко Анни Іванівни та Наталії Федорівни Косиченко,  керівники проекту Жиліна Л.В., директор закладу та Ковтун Л.В., завідувач відділом.

Конференція виявилась досить цікавою: оскільки крім виховної функції, містила досить цікаві розповіді учнів – презентації (відео-огляди), про воєнне життя їх родичів (пробабусь, вчителів, дідусів), про безпосередніх учасників ліквідації аварії на ЧАЕС та учасників антитерористичної операції на сході України.