Заходи в рамках спільної роботи ЦДЮТ № 3 з таборами відпочинку з денним перебуванням при ЗНЗ

6 черв. 2017
Літо починається - друзі всі збираються та вистава "Жили - були їжачки"

06.06.2017 в закладі відбулась концертно-розважальна програма «Літо починається – друзі всі збираються» для дітей з табору відпочинку на базі Харківської гімназії № 172 та загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів № 158 . Творчі колективи закладу підготували концертну програму, а  ведучі свята Фрекен Бок (Вавілкіна Л.В.) та Карлсон (Кравчук Дарья) разом з вихованцями колективу «Ляльковий театр» провели концертно-розважальну  програму. Після концертної програми дітей ознайомили з чудовою виставкою ляльок, ці чарівні створіння дуже сподобались дітворі, поруч розташувалась виставка виробів з бісеру – все це викликало жвавий інтерес. Після перегляду виставок, для дітей була організована екскурсія до музею лози.

Одночасно в приміщенні гуртка «Театральний» для дітей з табору на базі Харківського ліцею № 107 колективом вихованців театральної студії, керівник Толкунова Н.В. була продемонстрована вистава з інтерактивними іграми «Жили – були їжачки». Після перегляду якої всі разом відвідали «Чарівну кімнату» - виставки ляльок, бісеру та музей лози.