ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ЗАКЛАДІ

30 серп. 2017
Про цікаве та корисне

З 29.08.2017 в закладі розпочався «День відкритих дверей». Керівники колективів ознайомлять Ваших дітей з особливостями того чи іншого гуртка  таких напрямків, як еколого-натуралістичний, художньо-естетичний, фізкультурно-спортивний, гуманітарний, науково-технічний та дослідницько-експериментальний. Відповідно до своїх інтересів та здібностей кожна дитина зможе отримати додаткову освіту, яка в майбутньому допоможе зорієнтуватися при виборі професії.

В період з 29 по 31 серпня з 16.00 до 19.00 будуть проходити «Дні відкритих дверей». В ці дні батьки разом із своїми дітьми зможуть відвідати екскурсії до навчальних кабінетів, танцювальних зал та музеїв закладу. Із задоволенням чекаємо на Вас.

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОДАТКОВОЇ ОСВІТИ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ, ЗВ’ЯЗКУ НАВЧАННЯ З ВИХОВАННЯМ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗМІСТОВНОГО ДОЗВІЛЛЯ

Зміст роботи

Гуртки, які працюють на бюджетній основі:

Сучасні танці

Народні танці

Хореографічний

Вокальний

Театральний

Образотворче мистецтво

Музичний

Ляльковий театр

Цирковий