Про підготовку до нового навчального року

14 серп. 2018
Про проведення Дня відкритих дверей

В період з 29 по 31 серпня у закладі з 16.00 до 19.00 у закладі будуть проходити «Дні відкритих дверей». В ці дні батьки разом із своїми дітьми зможуть відвідати навчальні кабінети, танцювальні та виставковий зали. Із задоволенням чекаємо на Вас за адресою: вул. Академіка Павлова, 309-В.

Керівники колективів ознайомлять Ваших дітей з особливостями того чи іншого гуртка  таких напрямків, як еколого-натуралістичний, художньо-естетичний, фізкультурно-спортивний, гуманітарний, науково-технічний та дослідницько-експериментальний. Відповідно до своїх інтересів та здібностей кожна дитина зможе отримати додаткову освіту, яка в майбутньому допоможе зорієнтуватися при виборі професії.

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОДАТКОВОЇ ОСВІТИ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ, ЗВ’ЯЗКУ НАВЧАННЯ З ВИХОВАННЯМ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗМІСТОВНОГО ДОЗВІЛЛЯ

Зміст роботи

1.

З метою початку навчального року провести набір дітей у гуртки на бюджетній основі:

Сучасні танці

Народні танці

Хореографічний

Вокальний

Образотворче мистецтво

Музичний

Ляльковий театр

Бісероплетіння