Про проведення обласного семінару для директорів позашкільних освітніх закладів

18 лют. 2020
Про розвиток ключових компетентностей учнів Нової української школи засобами Нової української школи

18 лютого 2020 року в закладі відбувся обласний семінар для директорів позашкільних освітніх закладів Харківської області. Всі присутні мали змогу ознайомитись з перспективами та досвідом розвитку ключових компетентностей учнів Нової української школи засобами позашкільної освіти, про які розповіла директор ЦДЮТ №3 Жиліна Л.В. та керівники гуртків Городов С.А., Коваленко О.В., Кушнірчук І.В.

Крім того, керівники гуртків на практиці ознайомили присутніх з впровадженням в освітній процес ключових компетентностей, гості закладу ознайомились з навчальними кабінетами, відвідали музеї лози та історії, виставкову залу та куточок живої природи.

Гостей закладу привітали вихованці танцювальних, вокальних колективів  та лялькового театру.