Досягнення творчих колективів комунального закладу
«Центру дитячої та юнацької творчості № 3
Харківської міської ради» у І семестрі 2022/2023 навчального року
№ з/п | Дата | Назва заходу | Назва колективу | Результат |
1 | 30.09.2022 | Міжнародний конкурс мистецтв «International art competition» | Вокальна студія «Обрій», керівник Чепурнова О.А. | І місце ІІ місце |
2 | 02.11.2022 03.11.2022 | Міжнародний багатожанровий двотуровий конкурс-фестиваль мистецтв «Золота осінь» | Зразковий художній хореографічний колектив «Зіронька», керівник Федцова Л. І. | І місце І місце |
3 | 12.11.2022 | Міжнародний фестиваль-конкурс «Барвиста осінь.Зоряний шлях 2022». | Зразковий колектив – гурток «Бісероплетіння», керівник Кононова О.П. | І місце І місце І місце І місце І місце |
4 | 29.10.2022 | Міжнародний дистанційний двотуровий фестиваль музичного мистецтва «В унісон» | Музична студія «CONSONA», керівник Жога А.В. | І місце ІІ місце ІІ місце |
5 | 24.11.2022 27.11.2022 | Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв «Осінні мелодії» | Гурток «Ляльковий театр», керівник Вавілкіна Л.В. | Лауреат І ступеня |
6 | 19.11.2022 | Міжнародний двотуровий фестиваль мистецтв «YULA» | Зразковий художній хореографічний колектив «Зіронька», керівник Федцова Л.І. | Гран-Прі (IV вікова категорія) Гран-Прі (V вікова категорія) |
7 | 18.12.2022 | ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс «Карпатська рапсодія» | Зразковий художній хореографічний колектив «Зіронька», керівник Федцова Л.І. | Гран-ПріГран-Прі |
8 | 21.12.2022 25.12.2022 | ІІ Міжнародний конкурс мистецтв "Новорічне диво" 2022 | Зразковий художній хореографічний колектив «Зіронька», керівник Федцова Л.І. | І місце І місце |
9 | 07-13.12.2022 | V Міжнародний фестиваль-конкурс Таланти України» | Музична студія «CONSONA», керівник Жога А.В. | І місце ІІ місце ІІІ місце ІІІ місце |
Досягнення творчих колективів комунального закладу
«Центру дитячої та юнацької творчості № 3
Харківської міської ради» у ІІ семестрі 2022/2023 навчального року
№ з/п | ДАТА | Назва заходу | Назва колективу | Результат |
1 | 17.01.2023 | І Міжнародний двотуровий багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Мрії творчості» | Зразковий колектив – гурток «Бісероплетіння», керівник Кононова О.П. | І місце І місце І місце ІІ місце ІІ місце ІІ місце ІІІ місце |
2 | Лютий 2023 | ІІ міжнародний фестиваль-конкурс «Мистецька Хвиля – 2023» | Зразковий художній хореографічний колектив «Зіронька», керівник Федцова Л.І. | ІІ місце («Парасольки») І місце («Теленки») |
3 | 22.12.2022 30.12.2022 | Міжнародний фестиваль талантів "Зимова розмова" | Вокальна студія «Обрій», керівник Чепурнова О.А. | І місце ІІ місце |
4 | 28.02.2023 | ІІІ Міжнародний двотуровий фестиваль мистецтв "Лютий Фест" | Зразковий художній хореографічний колектив «Зіронька», керівник Федцова Л.І. | І місце І місце |
5 | 22.02.2023 26.02.2023 | Міжнародний благодійний двотуровий конкурс мистецтв «POLSKA CWIAZDA» | Зразковий колектив – гурток «Бісероплетіння», керівник Кононова О.П. | І місце І місце |
6 | 24.02.2023 | Міжнародний конкурс талантів «Дім для душі» | Зразковий колектив – гурток «Бісероплетіння», керівник Кононова О.П. | І місцеІ місцеІІ місцеІІ місце |
7 | 23.02.2023 26.02.2023 | ІХ Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв «Зимове сяйво» | Гурток "Ляльковий театр", керівник Вавілкіна Л.В. | І місце |
8 | 25.02.2023 | Українсько-Хорватський двотуровий міжнародний багатожанровий дистанційний фестиваль-конкуурс мистецтв «Зірки Хорватії» | Зразковий колектив гурток «Бісероплетіння», керівник Кононова О.П. | І місце |
9 | 28.01.2023 08.03.2023 | Двотуровий міжнародний благодійний конкурс мистецтв "Україночка та українець" | Зразковий колектив гурток «Бісероплетіння», керівник Кононова О.П. | І місце ІІ місце ІІ місце |
10 | 31.03.2023 14.04.2023 | Міжнародний конкурс талантів «Диво» | Зразковий колектив гурток «Бісероплетіння», керівник Кононова О.П. | ІІ місце ІІ місце |
11 | 17.03.2023 | Міжнародний конкурс талантів «Палітра талантів» | Вокальна студія «Обрій», керівник Чепурнова О.А. | І місце ІІ місце ІІ місце ІІІ місце І місце І місце |
12 | 27-30 квітня 2023 | ХІ Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело талантів» | Гурток «Ляльковий театр», керівник Вавілкіна Л.В. | І місце |
13 | 29.04.2023 | V Міжнародний двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв «Yula Spring Fest» | Зразковий художній хореографічний колектив «Зіронька», керівник Федцова Л.І. | Гран-Прі Гран-Прі |
14 | 20.04.2023 30.04.2023 | Міжнародний двотуровий багатожанровий фестиваль-конкурс «Україна єднає» | Зразковий художній хореографічний колектив «Зіронька», керівник Федцова Л.І. | І місце |
15 | 21.04.2023 23.04.2023 | GREAT INTERNATIONAL SPRING KIDS TALENT FEST (ВЕЛИКИЙ МІЖНАРОДНИЙ ВЕСЕНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧИХ ТАЛАНТІВ) «THE WORLD OF MY DREAMS» | Зразковий художній хореографічний колектив «Зіронька», керівник Федцова Л.І. | І місце |
16 | 22.05.2023-29.05.2023 | International festival- competition formula fest «Fiesta fest Valencia» | Зразковий художній хореографічний колектив «Зіронька», керівник Федцова Л.І. | І місцеІ місце |
17 | 03.06.2023 | VII Міжнародний двотуровий багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Лиманські зорі» | Зразковий художній хореографічний колектив «Зіронька», керівник Федцова Л.І. | І місце (І вікова кат.)І місце (ІІ вікова кат.)І місце (ІІІ вікова кат.) |
1 | 25-30.09.2021 | ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс «Майбутнє України» | Зразковий хореографічний колектив «Зіронька», керівник Федцова Л.І. | Лауреат І премії Лауреат ІІ премії |
2 | 9-10 жовтня 2021 року | ХІІІ Міжнародний фестиваль – конкурс хореографічних та вокально-хореографічних колективів «SAMOSVITY» | Колектив сучасного танцю «Щастя», керівник Кушнірчук І.В. | І місце І місце |
3 | 17.10.2021 | International art festival м. Харків | Зразковий хореографічний колектив «Зіронька», керівник Федцова Л.І. | Лауреат І премії Лауреат ІІ премії |
4 | 10.10.2021 | Budapest ART FESTIVAL 2021 | Вокальна студія «Легенда», керівник Кернична Т.Л. | ІІ місце |
5 | 18 – 22 жовтня 2021 | Міжнародний фестиваль «OREA FEST» BERLIN 2021 | Вокальна студія «Легенда», керівник Кернична Т.Л. | ІІІ місце |
6 | 23.10.2021 | Відкритий Міжнародний конкурс фестиваль мистецтв «Співограй» | Вокальна студія «Легенда», керівник Кернична Т.Л. | ІІ місце ІІ місце |
7 | Листопад 2021 року | Міжнародний дистанційний конкурс бісероплетіння «Город-сад. Бисерный бонсай», Казахстан | Зразковий колектив – гурток «Бісероплетіння», керівник Кононова О.П. | ІІ місце |
8 | 05.11.2021 | Міжнародний фестиваль естрадного мистецтва «Авангард» | Зразковий хореографічний колектив «Зіронька», керівник Федцова Л.І. | І місце І місце ІІ місце |
9 | 20.11.2021 | Міжнародний фестиваль-конкурс «STELLA FUTURA» | Музична студія «Консона», керівник Жога А.В. | ІІ місце ІІ місце ІІІ місце |
10 | 28.11.2021 | Міжнародний фестиваль-конкурс «Stars Art Fest» | Зразковий хореографічний колектив «Зіронька», керівник Федцова Л.І. | Гран-Прі І місце |
11 | грудень | Дистанційний міжнародний конкурс талантів «Зірки Миколая – 2021» | Вокальна студія «Легенда», керівник Кернична Т.Л. Зразковий хореографічний колектив «Зіронька», керівник Федцова Л.І. | Заколодяжна Анжела ІІІ місце Костромітін Євген ІІІ місце Рєзнік Марія ІІІ місце І місце І місце І місце |
12 | 21 грудня 2021 року | Міжнародний фестиваль мистецтв «Yula art fest | Вокальна студіїя «Легенда» Заколодяжна Анжела, керівник Кернична Т.Л. : | ІІ місце |
13 | 18.12.2021 | Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Лиманські зорі» | Зразковий хореографічний колектив «Зіронька», керівник Федцова Л.І. | І місце ІІ місце |
14 | 24.12.2021 | Міжнародний творчий фестиваль-конкурс «ART FEST 2021» | Зразковий колектив - гурток «Бісероплетіння», керівник Кононова Ольга Петрівна | Антонюк Марія – І місце Безбородова Анна – І місце Муратова Олександра – І місце Харченко Ева – І місце |
15 | У січні 2022 року | Міжнародний конкурс-фестиваль «Різдвяний Олімп». | Вокальний колектив «Легенда», керівник Кернична Т.Л. | Заколодяжна Анжела І місце |
16 | 02 – 07 лютого 2022 року | Міжнародний фестиваль-конкурс «Майбутнє України» | Музична студія «Консона», керівник Жога А.В. | Данилов Микита І місце Ошуст Максим – ІІ місце |
17 | 23-26 лютого 2022 року | VІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зимове сяйво» | Гурток «Ляльковий театр», керівник Вавілкіна Л.В. | І місце |
18 | Травень 2022 | Міжнародний багатожанровий фестиваль ЗІРКА –«З Україною в серці» | Вокальна студія «Зоряне небо», керівник Журба Н.С. | Федорко Карина- ІІ місце. |
19 | Червень 2022 року | Дистанційний Міжнародний багатожанровий конкурс мистецтв «Творчість U.A» | вокальна студія «Обрій» КЗ «ЦДЮТ №3 ХМР», керівник колективу Чепурнова Ольга Анатоліївна | Поклонська Кристина - Гран прі Петрович Анна - І місце Ісаєнко Діана - І місце Лутай Софія - І місце Бабічева Катерина - І місце Семигук Аліна - Гран Прі Ващенко Анастасія - ІІ місце Назаренко Ірина - ІІІ місце Вокальний ансамбль «Обрій» старша група – Гран Прі Вокальний ансамбль «Обрій» молодша група – І місце |
20 | 25-26.06.2022 року | І дистанційний Міжнародний благодійний українсько-польський чемпіонат мистецтв «Гаряче літо без кордонів» | вихованці музичної студії «CONSONA» КЗ «ЦДЮТ №3 ХМР», керівник колективу Жога Алла Вікторівна. | Ошуста Максим – лауреат 2 ступеню; Устименко Едуард - лауреат 2 ступеню; Литвиненко Анна - лауреат 2 ступеню; Соляннік Наталія - лауреат 2 ступеню; Дует гітаристів Устименко Едуард та Литвиненко Анна - лауреат 2 ступеню. |
Міжнародний рівень | ||||
1 | 08.09.2020 | International Festival Golden time talent | Вокальна студія "Обрій", керівник Чепурнова О.А. | І місце ІІ місце |
2 | 05.10.2020 | International Festival "Turk art Fest" | Вихованці гуртка "Бісероплетіння", керівник Кононова О.П. | І місце І місце |
3 | 30.09.2020 | Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс "Ровесник - 2020" | Музична студія "Консона", керівник Жога А.В. | ІІ місце ІІ місце ІІ місце І місце
|
4 | 30.09.2020 | Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс "Ровесник - 2020" | Зразковий хореографічний колектив «Зіронька», керівник Федцова Л.І. | І місце І місце |
5 | 30.09.2020 | Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс "Ровесник - 2020" | «Народні танці», керівник Машинець Л.Ю. | І місце |
6 | жовтень 2020 | Міжнародний фестиваль "Beautiful blue Danube". (Угорщина) | «Народні танці», керівник Машинець Л.Ю. | Гран-Прі |
7 | 25.10.2020 | Міжнародний фестиваль конкурс мистецтв "SOLOVIOV ART" | Вокальна студія "Обрій", керівник Чепурнова О.А. | І місце І місце ІІ місце |
8 | 15-17 листопада 2020 року | Міжнародний конкурс-фестиваль молодих виконавців «Палаюча зірка» (м. Київ) | Вокальна студія «Обрій», керівник Чепурнова О.А. | Гран-Прі |
Музична студія «Консона», керівник Жога А.В. | І місце І місце І місце | |||
9 | 01.11.2020 | International online festival – contest «SOUL» | Вокальна студія «Обрій», керівник Чепурнова О.А. | Гран-Прі Гран-Прі І місце І місце |
10 | 07.11.2020 11.11.2020 | Міжнародний фестиваль мистецтв «Талантія» | Гурток «Ляльковий театр», керівник Вавілкіна Л.В. | І місце |
11 | 20.11.2020 | Міжнародний фестиваль-конкурс «Парад Зірок» | Зразковий хореографічний колектив «Зіронька», керівник Федцова Л.І. | Гран-Прі |
12 | 10.11.2020 | Міжнародний мультижанровий фестиваль-конкурс «PARIS MAGNIFIQUE» | Колектив народного танцю «Сяйво», керівник Машинець Л.Ю. | І місце |
13 | Листопад 2020 року | International Multi-Centre On line festival-competition «Samocvity-land of endless possibilities» | Вокальна студія «Обрій», керівник Чепурнова О.А. | І місце |
Гурток «Ляльковий театр», керівник Вавілкіна Л.В. | І місце | |||
14 | 25-28 листопада 2020 року | Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс «Таланти України» | Зразковий художній хореографічний колектив «Зіронька», керівник Федцова Л.І. | І місце І місце |
Колектив народного танцю «Сяйво», керівник Машинець Л.Ю. | І місце І місце | |||
15 | 17.01.2021 | Міжнародний фестиваль "SURPRISE PEOPLE 2021" | Вихованці гуртка "Бісероплетіння", керівник Коноенова О.П. | І місце І місце І місце І місце |
16 | 29.12.2020 | Міжнародний «International Festival Golden time talent». | Вокальна студія «Обрій», керівник Чепурнова О.А | І місце |
17 | 09.01.2021 | International online festival – contest «SOUL» | Вокальна студія «Обрій», керівник Чепурнова О.А. | І місце |
18 | 25.01.2021 30.01.2021 | Дистанційний Міжнародний мультижанровий фестиваль «SAMOCVITY – оn line» | Вокальна студія «Легенда», керівник Кернична Т.Л. | ІІІ місце |
19 | 28.01.2021 31.01.2021 | Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс «Майбутнє України» | Колектив народного танцю «Сяйво», керівник Машинець Л.Ю. | Гран-Прі І місце І місце
|
Вокальна студія «Легенда», керівник Кернична Т.Л. | ІІІ місце | |||
20 | 24.01.2021 | Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс «Голден Фест» | Колектив народного танцю «Сяйво», керівник Машинець Л.Ю. | Гран-Прі |
Зразковий хореографічний колектив «Зіронька», керівник Федцова Л.І. | Гран-Прі І місце | |||
21 | 12.02.2021 | Міжнародний дистанційний «WONDER FEST GEORGIA» | Вокальна студія «Легенда», керівник Кернична Т.Л. | ІІІ місце |
22 | 14.02.2021 | International Festival «Creative Flight 2021» | Вокальна студія «Легенда», керівник Кернична Т.Л. | ІІІ місце |
23 | 14.02.2021 | International Festival «Creative Flight 2021» | Вихованці Зразкового гуртка «Бісероплетіння», керівник Кононова О.П. | І місце І місце І місце І місце І місце |
24 | Лютий 2021 | «International portal Gold Europe Festivals «Golden talents off Madrid 2021» | Вокальна студія «Легенда», керівник Кернична Т.Л. | ІІІ місце |
25 | 14.02.2021 | International remote multi-genre art competition «ARTISTIC ARSENAL» | Зразковий хореографічний колектив «Зіронька», керівник Федцова Л.І. | І місце |
26 | 28.02.2021 | Міжнародний танцювальний фестиваль «Лютий фест» (дистанційний) | Зразковий хореографічний колектив «Зіронька», керівник Федцова Л.І. | Гран-Прі І місце |
27 | 25.02.2021 | Міжнародний баатожанровий дистанційний фестиваль-конкурс «TALENT FEST» | Колектив народного танцю «Сяйво», керівник Машинець Л.Ю. | Гран-Прі Гран-Прі |
28 | 29.03.2021 30.03.2021 | Міжнародний фестиваль-конкурс «Квітуча Україна» | Зразковий колектив – гурток «Бісероплетіння», керівник Кононова О.П. | Ткачова Ксенія - І місце Антонюк Марія - І місце Харченко Єва - І місце |
29 | 26 березня 2021 року | Міжнародний конкурс-виставка бісероплетіння «Вальс квітів» | Зразковий колектив – гурток «Бісероплетіння», керівник Кононова О.П. | Ткачова Ксенія - І місце Антонюк Марія - ІІ місце Горобійченко Поліна – ІІ місце
|
30 | 11.04.2021 | Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс «KING OF CREATIVITY» | Зразковий колектив – гурток «Бісероплетіння», керівник Кононова О.П. | Ткачова Ксенія - І місце Антонюк Марія - І місце Харченко Єва - І місце Бабанська Надія – І місце Муратова Олександра – І місце |
31 | 25.03.2021 29.03.2021 | Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс «Талановиті діти та молодь» (м. Сокаль, Львівської обл.) | Зразковий хореографічний колектив «Зіронька», керівник Федцова Л.І. | Диплом лауреата І премії |
32 | 27.03.3021 31.03.2021 | ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс «Веселкова мрія», (м. Сокаль, Львівської обл.) | Зразковий хореографічний колектив «Зіронька», керівник Федцова Л.І.
| Диплом лауреата І премії |
Музичний колектив «Консона», керівник Жога А.В. | Дует (Литвиненко Анна та Устименко Едуард) – ІІ місце Литвиненко Анна – ІІ місце Ошуст Максим – ІІІ місце Данилов Микита – ІІІ місце Устименко Едуард – ІІ місце
| |||
33 | 24.04.2021 | Дистанційний Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси» | Зразковий хореографічний колектив «Зіронька», керівник Федцова Л.І.
| Gold диплом |
34 | 18.04.2021 | International remote multi-genre art competition «STAR WAY» | Зразковий хореографічний колектив «Зіронька», керівник Федцова Л.І.
| І місце |
35 | 25.04.2021 | Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс «GOLDEN FEST» | Музичний колектив «Консона», керівник Жога А.В. | Лутай Софія – ІІ місце Литвиненко Анна – І місце Ошуст Максим – ІІІ місце Данилов Микита – І місце Устименко Едуард – ІІІ місце Соляннік Наталія – ІІ місце
|
36 | 25.05.2021 | Міжнародний фестиваль – конкурс «SPRING FEST 2021" | Зразковий художній колектив – гурток «Бісероплетіння», керівник Кононова О.П. | Антонюк Марія І місце Ткачова Ксенія І місце Філатова Аня І місце Харченко Єва І місце Муратова Олександра І місце |
37 | 08.05.2021 | Міжнародний «EUROPEAN SENSATION ART COMPETITION» | Вокальна студія «Обрій», керівник Чепурнова О.А. | І місце ІІ місце |
38 | 29.05.2021 | Міжнародний фестиваль-конкурс «Таланти України» | Зразковий хореографічний колектив «Зіронька», керівник Федцова Л.І.
| Гран-Прі Гран-Прі |
39 | 30.05.2021 | Міжнародний конкурс «Свято талантів» в рамках фестиваля «Квітуча Україна» (м. Київ) | Зразковий художній колектив – гурток «Бісероплетіння», керівник Кононова О.П. | І місце – Бабанська Надія І місце- Антонюк Марія І місце- Харченко Єва І місце- Філатова Анна |
Колектив народного танцю «Сяйво» повернувся з міжнародного фестивалю-конкурсу «Балтійські зорі», який відбувався з 07.12.2019 по 13.12.2019 у м. Рига, Латвія.
Колектив отримав призові місця, були відмічені дипломами за два І місця:
Вітаємо з перемогою та щиро бажаємо нових звершень, удосконалення майстерності в хореографічному мистецтві, творчого натхнення .
Колектив народного танцю «Сяйво» та Зразковий хореографічний колектив «Зіронька» повернулися з міжнародного фестивалю-конкурсу «Осінь в Стадніках», який відбувався з 02.10.2019 по 09.10.2019 у м. Стадніки, Польша.
Колективи отримали призові місця, були відмічені дипломами за І місце:
Вітаємо з перемогою та щиро бажаємо нових звершень, удосконалення майстерності в хореографічному мистецтві, творчого натхнення .
Колектив сучасного танцю «Щастя», керівник Кушнірчук І.В., відвідав мальовничі місця Греції, де взяв участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі «GREECE AQUA FEST-2019» у місті Літохоро, Греція.
Виступ колективу був відмічений організаторами фестивалю дипломом за І місце і подякою керівнику колективу та адміністрації закладу за якісну підготовку до фестивалю.
Вітаємо, подальших успіхів та творчого натхнення.
Колектив народного танцю «Сяйво», керівник Машинець Л.Ю., відвідав міжнародний фольклорний фестиваль «HANIOTI – 2019», який відбувався з 26.05.2019 по 07.06.2019 у місті Ханіоті, Греція. Виступ колективу народного танцю «Сяйво» на фестивалі був відмічений дипломом за оригінальне представлення української культури, знайомство присутніх з народними танцями та костюмами.
Вітаємо вихованців колективу, творчих успіхів та досягнень.
Колектив народного танцю «Сяйво» повернувся з міжнародного фестивалю-конкурсу «Folk Dance Festival Krаkiv-Stadniki 2019», який відбувався з 27.03.2019 по 02.04.2019 у м. Стадніки, Польша.
Багато позитивних емоцій отримали вихованці колективу від подорожі, подарувавши всім учасникам фестивалю частинку української історії, ознайомив присутніх з народними танцями та костюмами. За результатами фестивалю колектив народного танцю «Сяйво» отримав диплом за І місце.
Крім того, в рамках партнерських відносин колектив став дипломантом Всеукраїнського фестивалю танцю «Полуничка і друзі», що відбувся у місті Львові.
Колектив народного танцю «Сяйво» відвідав ХІV Міжнародний фестиваль «Crystal Star Paris», який відбувся з 10.10.2018 по 19.10.2018 у м. Париж, Франція. Багато позитивних емоцій отримали вихованці колективу від подорожі та взамін подарували всім учасникам частинку української історії, ознайомивши присутніх з народними стилізованими танцями та костюмами. За результатами фестивалю колектив народного танцю «Сяйво» отримав диплом за І місце у номінації стилізований танець, змішана група.
19.10.2018 – 20.10.2018 вихованці вокальної студії «Легенда», керівник Кернична Т.Л., взяли участь у ХХІІІ Міжнародному фестивалі – конкурсі мистецтв «Співограй».
На конкурсі з успіхом виступили Заколодяжна Анжела та Норік Дарина, які за майстерність при виконанні у віковій категорії 9-12 років отримали :
14.10.2018 в м. Харкові відбувся І Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Слобожанське коло».
На конкурсі з успіхом виступив колектив сучасного танцю «Щастя», керівник Кушнірчук І.В. Вихованці колективу вікова категорія 13-16 років за високий художній стиль та майстерність при виконанні отримали :
На протязі 2017/2018 н.р. колективи закладу взяли участь у
11 міжнародних заходах (фестивалях, конкурсах, виставках тощо)
1 | 08.01.2018 | Міжнародний конкурс-фестиваль «Рождественский Олимп» | Вокальна студія «Легенда», керівник Кернична Т.Л. | ІІ місце |
2 | 28.01.2018 | Міжнародний «Firs Capital – news» фестиваль спортивного танцю | Гурток «Спортивні танці», керівник Імангулова Д.Г. | ІІ місце ІІ місце |
3 | 24.02.2018 | Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Територія ПА» | Колектив сучасного танцю «Шастя», керівник Кушнірчук І.В. | І місце І місце |
4 | 28.02.2018 03.03.2018 | Арт Країна Kids | Гурток «Бісероплетіння», керівник Кононова О.П. | Диплом учасника – особлива відзнака 4 дипломи учасників |
5 | 21.03.2018 25.03.2018 | Міжнародний дитячо-молодіжний фестиваль мистецтв | Гурток «Бісероплетіння», керівник Кононова О.П. | І місце |
6 | 27.04.2018 28.04.2018 | VI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело талантів» | Вокальна студія «Обрій», керівник Чепурнова О.А. | ІІ місце ІІІ місце |
7 | 27.04.2018 28.04.2018 | VI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело талантів» | Гурток «Музичний», керівник Жога А.В. | І місце ІІІ місце |
8 | 29.04.2018 | Європейський міжнародний хореографічний фестиваль-конкурс «European kids Awards» | Зразковий хореографічний колектив «Зіронька», керівник Федцова Л.І. | І місце ІІ місце |
9 | 24.04.2018 29.04.2018 | Мистецький Міжнародний фестиваль «SAMOCVITY» (Польща) | Колектив сучасного танцю «Щастя», керівник Кушнірчук І В. | І місце І місце ІІ місце |
10 | 10.04.2018 12.04.2018 | 1-ий дістаційний міжнародний багатожанровий конкурс-фестиваль «Східний експресс» | Гурток «Бісероплетіння», керівник Кононова О.П. | І місце |
11 | 16.05.2018 23.05.2018 | Фольклорний міжнародний фестиваль у м. Мішкольц, Угорщина | Колектив народного танцю «Сяйво», керівник Машинець Л.Ю. | Гран-Прі І місце |
Всього | 11 |
| Гран-Прі І місце – 9 ІІ місце – 6 ІІІ місце - 2 |
25.11.2017 в м. Харкові відбувся V Міжнародний відкритий фестиваль - конкурс «Осінній фестиваль мистецтв», в якому з успіхом виступив Зразковий хореографічний колектив «Зіронька», керівник Федцова Л.І. Вихованці колективу отримали в різних номінаціях два ІІ місця та дві височайші нагороди конкурсу «Гран-Прі».
20-22 жовтня 2017 року в м. Києві відбулась традиційна ХVII Міжнародна виставка - продаж «Рукоділля. Бізнес и хобі», в рамках якої пройшов Всеукраїнський конкурс для дітей «Чарівний бісер 2017».
Вихованці гуртка «Бісероплетіння» під керівництвом Кононової О.П поспіль кількох років підряд беруть участь у цьому заході та доводять свою професійну майстерність в бісероплетінні, інколи дивуючи дорослих учасників. Результати участі у Всеукраїнському конкурсі для дітей «Чарівний бісер 2017»:
· Ткачова Ксенія – диплом за ІІІ місце
· Шептун Яна – диплом фіналіста
· Філіппова Ганна – диплом фіналіста
04.11.2017 у місті Харкові в КЗ «Україна» відбувся гала-концерт V Міжнародного фестивалю–конкурсу мистецтв «DANCESONGFEST 2017», в якому взяв участь колектив закладу - вокальна студія «Обрій», керівник Чепурнова О.А. Вихованці колективу отримали в номінації «Естрадний вокал, ансамблі, І категорія» диплом лауреата ІІІ ступеню (молодша група) та в номінації «Естрадний вокал, ансамблі, ІІ категорія» диплом лауреата ІІ ступеню. Окремо за участь у номінації «Ілларія» отримали диплом учасника .
В період з 9.12.2016 по 18.12.2016 у місті Мішкольц, Угорщина відбувся міжнародний фестиваль-форум мистецтв, в якому взяв участь колектив народного танцю «Сяйво» центру дитячої та юнацької творчості № 3. На фестивалі – форумі кожен з учасників у своєму виступі продемонстрував мистецтво своєї країни. Колектив народного танцю «Сяйво», керівник Машинець Л.Ю., представив велич України, відобразивши при цьому колоритні українські костюми та запальні народні танці в малих формах роботи.
Міжнародна діяльність закладу спрямована на популяризацію української культури у світі. Основним видом міжнародної співпраці закладу є участь вихованців колективів у фестивалях, конкурсах та виставках, які проходять за межами України.
МІЖНАРОДНІ ЗАХОДИ |
ВСЬОГО ЗАХОДІВ - 13 |
І м - 10 |
ІІ м - 4 |
ІІІ м - 7 |
МІЖНАРОДНІ ЗАХОДИ |
ВСЬОГО ЗАХОДІВ - 13 |
І м - 9 |
ІІ м - 12 |
ІІІ м -5 |
У червні 2015 року роботи вихованців гуртка "Бісероплетіння" Анастасії Бондаренко, Тараса Трифанова та Єлизавети Антонюк, керівник гуртка Кононова О.П., були представлені на міжнародній виставці «Bead&Вutton Show» у м. Мілуокі США.
Постійним учасником міжнарожних хореографічних конкурсів є колектив народного танцю "Сяйво" під керівництвом Машинець Л.Ю. Вихованці цього колективу здобувають перші місця та пропагують мистецтво української народної хореографії на сценах Росії, Польщі, Болгарії, Греції, Німеччини, Франції, Угорщини та Словенії.