Архів (методичні об"єднання)

24.05.2023  за допомогою сервісу ZOOM  відбулось засідання методичних об̓єднань керівників гуртків хореографічного мистецтва, гуманітарних, науково-технічних та технологічних дисциплін, театрально-музичного напрямку. Педагоги закладу прослухали доповіді за темами: про можливості щодо реалізації соціально-емоційного навчання в рамках реформи «Нова українська школа» у гуртковій роботі, про підведення підсумків роботи методичного об’єднання у 2022/2023 навчальному році.

23.12.2022  за  допомогою платформи ZOOM відбулось засідання методичного об'єднання керівників гуртків закладу. Педагоги в дистанційному режимі ознайомились з викликами і можливостями організації роботи гуртка «Спортивні танці» в умовах воєнного і післявоєнного часу; використанням ІКТ для підвищення ефективності занять в музичному гуртку «CONSONA»; формуванням здорового способу життя дітей, профілактикою бездоглядності і правопорушень, як одним з головних завдань позашкільної освіти нашого часу.

23.11.2022 за допомогою платформи ZOOM в закладі відбувся діджитал – хаб за темою «Експірієнс-практики професійного самовдосконалення педагога в цифровому світі», на якому педагоги закладу ділились своїм досвідом роботи за зазначеною темою. Методист закладу Чепурнова О.А. презентувала свій власний досвід за темою «Цифрові експірієнс-технології професійного розвитку керівників гуртків закладу в умовах дистанційного навчання»

І ЦІКАВЕ, І КОРИСНЕ:

05.09.2018 в закладі відбулись засідання методичних об"єднань, де обговорювались актуальні теми позашкільної освіти на 2018/2019 навчальний рік, які змогли б стати в нагоді в організації роботи гуртків різних напрямків. В результаті були затверджені плани методичних об"єднаннь на 2018/2019 навчальний рік.

05.12.2018  відбулись засідання методичних об̛ єднань керівників гуртків:

• театрально-музичного напрямку;
  • гуманітарних та технологічних дисциплін;
  • керівників гуртків хореографічного мистецтва.

Тематика методичних засідань проводилась згідно затвердженого плану роботи методичних об̓ єднань на 2018/2019 навчальний рік.

10.04.2019  відбулись засідання методичних об̛ єднань керівників гуртків:

• театрально-музичного напрямку;
  • гуманітарних та технологічних дисциплін;
  • керівників гуртків хореографічного мистецтва.

·        6 вересня 2017 року -  театрально-музичного напрямку;
·       6 вересня 2017 року -   гуманітарних та технологічних дисциплін;
·         7 вересня 2017 року - керівників гуртків хореографічного мистецтва.
Голови методичних обїєднать Кононова О.П., Вавілкіна Л.В. та Федцова Л.І. представили для обговорення та затвердження плани роботи на 2017/2018 навчальний рік. Методист Чепурнова О.А. провела практикум "Використання хмарних технологій у роботі керівника гуртка". Керівник гуртка "Вокальний" Журба Н.С. доповіла про розвиток артикуляційного апарату як складову здоров'язбереження і соціальної адаптації дітей та підлітків. Керівник гуртка "Бісероплетіння" провела практикум за темою "Шляхи формування мотивації досягнення успіху в обдарованих підлітків". Акомпаніатор гуртка "Хореографічний" Лазуренко В.В. доповіла про професійні якості та компетентність акомпаніатора.