Організація дозвілля з дітьми молодшого шкільного року в метрошколі

27 січ. 2024
Рухливі перерви в метрошколі

26.01.2024 досвідчені педагоги закладу Вавілкіна Людмила Вікторівна та Савич Вікторія Валеріївна під час вільного від занять часу, в метро школі, організували та провели для дітей молодшого шкільного віку, з обов’яковим дотриманням правил безпеки життєдіяльності, рухливо - розважальну гру - «Театр рук». Навчити, зацікавити, захопити і розважити, все це встигли зробити педагоги закладу.

Дітям роздали справжній театральний реквізит – різнокольорові рукавички з елементами тварин або рослин.  Спочатку педагоги продемонстрували як за допомогою тільки пластики рук та театрального реквізиту можна відобразити ту чи іншу тварину або рослину.

Діти із задоволенням зображали за допомогою рук в рукавичках різноманітних тварин і рослини. Наприкінці гри – школярів поділили на дві команди, кожна з них підготувала колективну роботу. Одна команда показала, як рухається «Весела багатоножка»; друга команда  «Велике дерево».

Такі ігри сприяють розвитку зорової уваги, пам'яті, уяви, фантазії, комунікабельності. І, зрештою, це просто цікаво дітям!