Обдарована молодь

Наказ Управління освіти № 68 від 11.09.2023 " Про організацію роботи з обдарованими учнями у 2023/2024 навчальному році"

Наказ Міністерства освіти і науки України від 14.07.2023 № 853 "Про проведення Всеукраїнських учнівських інтернет-олімпіад у 2023/2024 навчальному році"

Наказ КЗ "ЦДЮТ № 3 ХМР" від 28.09.2023 №  51 "Про досягнення творчих колективів закладу  упродовж  вересня  2023 року"

За результатами 2020/2021 навчального року звання "Кращий учень закладу освіти" та стипендія Харківського міського голови присвоєно вихованці вокальної студії "Легенда" - Заколодяжній Анжелі (керівник Кернична Т.Л.)

За результатами 2019/2020 навчального року звання "Кращий учень закладу освіти" та стипендія Харківського міського голови присвоєно вихованці гуртка "Бісероплетіння" Ткачовій Ксенії (керівник Кононова О.П.)

За результатами 2018/2019 навчального року звання "Кращий учень закладу" та стипендію Харківського міського голови присвоєно вихованці гуртка "Спортивні танці" Бикановій Камілі (керівник Імангулова Д.Г.).

Котов Дмитро, вихованець гуртка "Спортивні танці", керівник Імангулова Д.Г., за результатами 2018/2019 навчального року став  кращим учнем закладу та отримав стипендію Благодійної організації "Благодійний фонд Олександра Грановського"

За результаатми 2016/2017 навчального року звання "Кращий учень  закладу" та стипендію Харківського міського голови було присвоєно вихованці Зразкового хореографічного колективу "Зіронька"

Жога Софії. (кер. Федцова Л.І.)

За результатами 2015/2016 навчального року звання "Кращий учень закладу" та стипендію Харківського міського голови було присвоєно вихованці гуртка "Бісероплетіння"  АНТОНЮК  ЄЛИЗАВЕТІ  (кер. Кононова О.П.)

Результатом роботи центру дитячої та юнацької творчості №3 Харківської міської ради з реалізації державної програми "Обдаровані діти" є наявність у  кожному гуртку закладу обдарованих вихованців, які є постійними учасниками і призерами багатьох конкурсів,  фестивалів, змагань та виставок різних рівнів.

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ 2013/2014 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ЗВАННЯ "КРАЩИЙ УЧЕНЬ ЗАКЛАДУ" ТА СТИПЕНДІЮ ХАРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ БУЛО ПРИСВОЄНО ВИХОВАНЦЮ ГУРТКА "БІСЕРОПЛЕТІННЯ"

ТРИФАНОВУ ТАРАСУ (КЕР. КОНОНОВА О.П.)

За результатами 2012/2013 навчального року звання "Кращий учень закладу" та стипендію Харківського міського голови було присвоєно вихованці вокальної студії "Обрій" Андреєвській Альоні (кер. Чепурнова О.А.)