Про організацію дозвілля під час перерв в метрошколі

1 лют. 2024
Культурно - пізнавальна програма - «Театр рук та його можливості».

Культурно - пізнавальна  програма - «Театр рук та його можливості»

31.01.2024 керівники гуртків закладу Вавілкіна Людмила Вікторівна та Савич Вікторія Валеріївна в метро школі, під час перерв, організували та провели для першокласників, з обов’яковим дотриманням правил безпеки життєдіяльності, культурно-пізнавальну програму - «Театр рук та його можливості».

Педагоги спочатку розповіли молодшим школярам про різновиди театрів, які з видів театрів – комедії, драми, опери та балету представлені в місті Харкові. Окремо зупинились на Театрі ляльок, повідомили, що в мистецтві лялькових театрів існує такий напрямок, як театр рук.

Це дуже цікаво, коли тільки за допомогою пластики рук та театрального реквізиту актори ставлять цілі спектаклі.

Пригадали разом з дітьми, які існують тварини, комахи, рослини. Які з них мешкають на суші, які у водоймах.

Після чого дітям роздали справжній театральний реквізит – різнокольорові рукавички з елементами тварин або рослин.

Діти із задоволенням зображали за допомогою рук в рукавичках дерево з усіма його мешканцями: це і метелики, і гусениці, і павучки. А потім спробували відтворити морське чи океанічне дно з восьміногами, коралами, крабами та рибами.

Час перерви було проведено з користю для дітей – цікаво та пізнавально.