Про організацію дозвілля під час перерв в метрошколі

6 лют. 2024
Творча пізнавальна гра «Архитектор»

Досвідчені педагоги закладу продовжують організацію дозвілля дітей молодшого шкільного віку у метро школі у вільний від занять час.

В цей раз вони завітали до дітей на великій перерві, і провели творчу пізнавальну гру «Архитектор».  Закріпили знання геометричних фігур: круг, квадрат, трикутник, циліндр.  Попередньо, в процесі діалогу, вияснили які будівлі є в місті Харкові – офісні, житлові будинки, торгово-розважальні центри, історичний центр, адміністративні споруди тощо.

Дітям було запропоновано розділитись на дві команди, вибрати капітанів команд. Капітан команди – це архітектор. Він пропонує своїй команді будувати певну споруду, проектує, як це потрібно робити,  члени команди – це будівельники, втілюють ідею в життя за допомогою різноманітних геометричних фігур.

У будівельників складна задача, вони в процесі естафети-гри повинні кожен раз вибрати і покласти таку геометричну фігуру, щоб споруда вистояла. Крім того, це потрібно робити спритно, час на будівництво обмежений.

Діти із задоволенням збудували казковий замок та офісну будівлю, час пройшов непомітно. Школярі відпочили, отримали емоційну розрядку, а ще цікавим та жартівливим способом здобули нових навичок та досвіду.