Результати ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів МАН України у 2023/2024 навчальному році

20 лют. 2024
ВІТАЄМО ПРИЗЕРА ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ - ЗАХИСТУ науково-дослідницьких робіт МАН

В І Т А Н Н Я

У лютому відбувся ІІ етап  Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів МАН України у 2023/2024 навчальному році

Відповідно до підсумкового  протоколу, вихованець гуртка «Світ економіки та підприємництва»  КЗ «ЦДЮТ № 3 ХМР», керівник Коваленко Олександра Василівна, Короткий Іван Максимович (10 клас, Харківський ліцей № 55) в науковому відділенні економіки, набрав у загальному заліку - 83 бали та посів почесне ІІ місце в секції: «Фінанси, банківська справа та страхування».

Колектив закладу вітає призера ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2023-2024 навчальному році:

• Короткого Івана Максимовича з ІІ місцем та його наукового керівника Коваленко Олександру Василівну з перемогою.

Бажаємо наукових успіхів і наснаги, максимального розвитку своїх здібностей. Нехай ця перемога стане поштовхом до майбутньої успішної професійної діяльності. Висловлюємо вдячність  Олександрі Василівні за підготовку та гідний виступ її вихованця у конкурсі-захисті МАН.

Колектив закладу