Про організацію дозвілля дітей молодшого шкільного віку під час перерв в метрошколі

13 бер. 2024
Розвивальна гра «Мандрівка на човниках»

13.03.2024 – до дітей молодшого шкільного віку в метро школу, на великій перерві, завітали керівники гуртків  ЦДЮТ № 3 Журба Наталія Сергіївна та  Савич Вікторія Валеріївна.

Вони підготували для дітей розвивальну гру «Мандрівка на човниках»  і запропонували дітям разом відпочити.

Для цього, спочатку у дітей з’ясували яка зараз пора року,  які зміни відбуваються весною в природі, куди діваються струмочки від талого снігу. Діти досить активно відповідали і проявили уважність та розумність.

Педагоги закладу з’ясували разом з дітьми, що весною водойми наповнюються струмочками води від талого снігу та льоду.  І вирішили, як чудово можна мандрувати  на човниках. Тільки їх необхідно було зробити власноруч за допомогою паперу та конструктору «ЛЕГО». Чим всі разом і зайнялись. Час пройшов непомітно, діти легко відкликались на всі завдання, проявили активність, закріпили компетентність у природничих науках.