Організація дозвілля з дітьми молодшого шкільного віку в метрошколі

4 квіт. 2024
Розвивально-пізнавальна гра «Весняна квітка»

3 та 4 березня 2024 року, після весняних канікул, до дітей молодшого шкільного віку в метро школу, на великій перерві, завітали керівники гуртків  ЦДЮТ № 3 Журба Наталія Сергіївна та  Савич Вікторія Валеріївна.

Вони підготували для дітей розвивально-пізнавальну гру «Весняна квітка» і запропонували дітям разом відпочити.

Для цього, спочатку разом з дітьми повторили пори року, з’ясували які квіти розквітають весною  (з назвами та характеристикою кольору). зараз пора року,  які зміни відбуваються весною в природі, куди діваються струмочки від талого снігу. Діти досить активно відповідали і проявили уважність та розумність.

Педагоги закладу з’ясували разом з дітьми, що перші квіти весною – це проліски та первоцвіти. Після чого школярам запропонували поділитись на дві команди – хлопчики і дівчатка, Команда хлопчиків складала квітку пролісок – блакитні та сині пелюстки по черзі (зажими різного кольору прикріпляли до кола), дівчатка – первоцвіт, жовті та зелені зажими по черзі.    Виконуючи завдання, діти були спрямовані на уважність та швидкість, вміння працювати в команді. Час пройшов непомітно, діти легко впорались із завданням, закріпили компетентність у природничих науках.